Cabanas Arenas Del Faro
| WiFi Wi-Fi | 24-timers service 24-timers Reception | Kæledyr ikke tilladt |
Cabanas Arenas Del Faro tilbyder en indkvartering med udsigt over haven.
Balneario Mirador 9 er 2 km fra indkvartering, mens Museo de la Fuerza de Submarinos er 4 km væk. En række retter serveres i Colon Del Bosque Sweet and Coffee og El Roble, som ligger kun 15 minutters gang væk. Puerto de Mar del Plata ligger ved siden af villaen.
Et privat badeværelse er til gæsternes afbenyttelse.
Gæsterne kan benytte sig af et tekøkken på stedet.
- Lokale seværdigheder
- Dietetica Del Sur1777 km
- Paseo Costanero Sud Presidente Arturo Umberto Illia1712 km
- Peralta Ramos Skov948 km
- Club Peralta Ramos1082 km
- Samsara Beach1836 km
- Ancla1963 km
- Balneario 6 ACA1861 km
- Maral 391634 km
- Barrio Alfar1849 km
- Lufthavne
- Mar Del Plata Lufthavn21 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timers Reception
- Kæledyr ikke tilladt
- 24 timers vagtservice
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
Aktiviteter og afslapning
- Have
- Grillfaciliteter
- Udendørs bad
Services
- Lufthavnstransport (mod tillægsgebyr)
På værelset
- Dagligstue
- Omklædningsområde
- Patio
- Terrasse
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Fladskærms TV
- AM/FM vækkeur
- Parketgulv
Vigtig meddelelse
- Information om ekstra senge
- Der tilbydes ikke ekstra senge på værelset.
- Der tilbydes ikke børnesenge på værelset.
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor langt ligger Mar Del Plata fra Cabanas Arenas Del Faro?
Der er 25 km mellem Mar Del Plata og Cabanas Arenas Del Faro. - ❓
Hvor meget koster det at booke Cabanas Arenas Del Faro?
Den gennemsnitlige pris i Cabanas Arenas Del Faro er 70$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Hvilke betalingsmetoder understøtter Cabanas Arenas Del Faro?
Cabanas Arenas Del Faro accepterer betalingsmetoder som Visum og Diners Club.